en_GBpl_PL

509 180 160

Mezoterapia igłowa skóry głowy

mezo

Wypadanie włosów to dla kobiet i mężczyzn powód do zmartwienia. W niektórych przypadkach wypadanie włosów możemy powstrzymać zabiegiem mezoterapii igłowej skóry głowy i sprawić, że uśmiech powróci na naszą twarz.

Co to jest ta mezoterapia igłowa skóry głowy? Na czym polega zabieg? Czy pomoże mi, jeżeli mam problem z wypadaniem włosów? Czy pomoże na łysienie? Jaki środek jest stosowany? Czy boli, czy nie boli? Na te nurtujące was pytania, często przez was zadawane, znajdziecie tutaj odpowiedź.

Mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg polegający na dostarczeniu substancji leczniczych, odżywczych lub regenerujących bezpośrednio w okolicę mieszka włosowego. Tę metodę stosuje się w profilaktyce łysienia i stymulacji wzrostu włosów.

Pytanie kolejne, a jaki środek jest stosowany? Ja osobiście używam produktu o nazwie „Dermaheal HL”, wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych. W sumie tych wszystkich składników (witamin, aminokwasów, minerałów, kwasów nukleinowych, czynników redukujących, peptyd biomimetycznych) jest w sumie 56, i dlatego też często nazywam ten produkt „koktajlem witaminowym”. A dlaczego nie stosuję innych produktów dostępnych na rynku? Odpowiedź jest prosta – po co mam stosować inne produkty, jeżeli ten konkretny (Dermaheal HL) pomaga osobom, które mają problem z wypadaniem włosów. Ten „koktajl” skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Co więcej, „Dermaheal HL” został w 2013 roku doceniony w prestiżowym konkursie przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i otrzymał zaszczytny tytuł: Perły Dermatologii Estetycznej 2013 w kategorii: NAJLEPSZY PREPARAT DO MEZOTERAPII. Tak więc, mając powyższe na uwadze oraz pozytywne opinie osób, którym wykonałem zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy produktem „Dermaheal HL”, uważam, że jest to chyba jeden z najlepszych produktów dostępnych na rynku i skuteczny w walce z łysieniem.

A jakie są efekty? Po pierwszym już zabiegu, widać znaczną redukcję objawów wypadania włosów. Tak po około 10 dniach zobaczycie, że tych włosków na umywalce, pod prysznicem, na poduszce będzie troszkę mniej. Po kolejnych zabiegach następuje stopniowe odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Zwiększy się również gęstość włosów. Włos będzie bardziej nawilżony, a jego kondycja będzie zdecydowanie lepsza.

A ile trzeba wykonać tych zabiegów przy mezoterapii igłowej skóry głowy? Czy wystarczy jeden? Ja osobiście sugeruję wykonanie przy mezoterapii igłowej skóry głowy pięć zabiegów. Odstępy czasowe pomiędzy zabiegami powinny wynieść 14 dni, ale nie później.

I teraz ostatnie pytanie, często zadawane przez osoby dzwoniące, umawiające się na zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy – czy jest bolesny i jak długo trwa? I tutaj chciałbym was uspokoić. Zabieg nie jest bolesny, krew się nie leje,  odczuwamy tylko delikatny dyskomfort, coś w rodzaju ukłucia komara. Zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy w moim gabinecie trwa ok. 30-40 minut.

PROPONOWANE WPISY

Adrian Tomaszkiewicz - trychologia | mezoterapia i mikropigmentacja skóry głowy | Poznań
Grunwaldzka 74, Poznań / tel. +48 509 180 160


1436190702_Facebookinsta insta

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress