en_GBpl_PL

509 180 160

Trycholog Poznań – jak do nas trafić?

78680019_590602368416537_8611973641153806336_n

Gabinet trychologiczny, jak do nas trafić!

Na moim blogu pisałem już o konsultacji trychologicznej, trichoskopii, kim jest trycholog, na czym polega zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy. Nie pisałem jednak o dość prozaicznej kwestii, czyli jaki jest ten nasz gabinet trychologiczny, gdzie jest położony i jak do nas trafić.
Po pierwsze, gabinet trychologiczny to miejsce przyjazne wszystkim osobom, które mają problemy dotyczące skóry głowy i włosów. Gabinet nasz świadczy przede wszystkim usługi na najwyższym poziomie, gwarantując bezpieczeństwo osobom odwiedzający nasz gabinet. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w gabinecie trychologicznym to podstawa.
Jak do nas trafić? Najlepiej zadzwonić pod nr telefonu 509 180 160 i umówić się na wizytę. Ba, gdyby to było takie proste, to nie pisałbym tego artykułu. Przecież nie wszyscy znają ten nr telefonu, ale wg mnie osoby, które mają problem ze skórą głowy, nadmiernym wypadanie włosów, łysieniem powinny znać ten numer. Nr 509 180 160 na pewno wam się wyświetli, jak wejdziecie na naszą stronę www.trycholog-poznan.pl lub www.adrian-tomaszkiewicz.pl . Ale żeby wejść na tą konkretną stronę, to trzeba ją jakość znaleźć. Osoby, które mają problem z wypadaniem włosów szukają gabinetów trychologicznych, wykorzystując do tego popularne wyszukiwarki internetowe, wpisują tam różne frazy np. wypadanie włosów, problem z włosami, leczenie łysienia, nadmierne wypadanie włosów, mezoterapia skóry głowy Poznań, trycholog Poznań, czy gabinet trychologiczny Poznań.

Po wpisaniu tych fraz wyświetlają wam się gabinety trychologiczne i wtedy decyzja należy do was. Przeglądacie różne strony, wchodzicie na nie, sprawdzacie zakres usług, porównujecie też ceny i słusznie. Też bym tak robił. Ja oczywiście polecam wam moją stronę www.trycholog-poznan.pl i www.adrian-tomaszkiewicz.pl i jak tam już wejdziecie, to znajdziecie ten konkretny numer telefonu do naszego gabinetu trychologicznego 509 180 160.
Okay. To teraz przechodzimy do szczegółów. Nasz gabinet trychologiczny mieści się w Poznaniu przy ulicy Grunwaldzkiej 74. Wewnątrz budynku mamy dość pokaźną poczekalnie oraz toaletę. Dla osób przyjeżdżających do nas samochodem mamy bardzo dobrą informację. Na zewnątrz gabinetu mamy parking dla naszych klientów. Jeżeli okazałoby się, że miejsca parkingowe są już zajęte, to w odległości około 30 metrów od naszego gabinetu trychologicznego też są miejsca parkingowe. I co najważniejsze, na ulicy Grunwaldzkiej 74, gdzie mieści się nasz gabinet, nie ma strefy płatnego parkowania! Wiem, że jest to dość istotna kwestia, bo sam załatwiam różne sprawy na mieście i czasami zastanawiam się czy znajdę jakieś wolne miejsce parkingowe, czy będę musiał za ten postój zapłacić? U nas, takiego problemu nie ma.
No tak, ale nie wszyscy przyjeżdżają do nas samochodem. Wiele osób korzysta z komunikacji miejskiej i tutaj też mam dla was bardzo dobrą informację. Przystanki autobusowe, jak i tramwajowe położone są od naszego gabinetu trychologicznego w promieniu 100 metrów. Jeżeli jedziecie tramwajem z Junikowa nr 1, 6, 13, a 15 z Budziszyńskiej, to musicie wysiąść na przystanku Ostroroga (ok. 8-10 minut), i cofnąć się około 50 metrów w stronę Grochowskiej i zaraz po lewej stronie zobaczycie nasz gabinet. Do naszego gabinetu trychologicznego (wysiąść trzeba również na przystanku Ostroroga) dojedziecie bez żadnych przesiadek: z Miłostowa tramwajem nr 6 (30 minut), z Franowa tramwajem nr 1 (28 minut), ze Starołęki tramwajem nr 13 (30 minut) oraz z os. Sobieskiego tramwajem nr 15 (21 minut) i kawałek do przodu około 50 metrów i po lewej stronie traficie do naszego gabinetu. Jeżeli chodzi o autobusy, to najlepiej skorzystać z autobusów linii 169 i 182 i wysiąść na przystanku (skrzyżowanie Grunwaldzka/Grochowska), kierując się dalej ulicą Grunwaldzką w stronę centrum miasta. Nasz gabinet trychologiczny będzie po prawej stronie (około 100 metrów) .
Samochodem oraz środkami komunikacji miejskiej traficie do nas bez żadnego problemu. A od tego roku dojedziecie też do nas rowerem, ponieważ mamy też ścieżkę rowerową. Ale najważniejsze jest zapamiętanie naszego adresu. Przypominam – ulica Grunwaldzka 74, nr telefonu 509 180 160. Zapraszamy!

PROPONOWANE WPISY

Adrian Tomaszkiewicz - trychologia | mezoterapia i mikropigmentacja skóry głowy | Poznań
Grunwaldzka 74, Poznań / tel. +48 509 180 160


1436190702_Facebookinsta insta

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress