en_GBpl_PL

509 180 160

Cena Mezoterapia (Trycholog Poznań)

73333468_1006989912974503_410380551720009728_n

Cena. Ostatnio pisałem o trychologii, czym jest trichoskopia, o przyczynach wypadania włosów, o mezoterapii igłowej skóry głowy, o składnikach szamponów, o DERMAHEAL HL – czyli o głównym produkcie stosowanym przy mezoterapii igłowej skóry głowy. Nie pisałem jednak do tej pory nic o cenie.

Kto by pomyślał, że można coś napisać o cenie. A jednak ja coś napiszę, ponieważ to również dość częste pytanie zadawane przez osoby dzwoniące do nas, czyli „jaka cena”. U mnie zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy kosztuje 199,- złotych i wykonywany jest wyłącznie produktem DERMAHEAL HL. Oczywiście jest to cena promocyjna, bo normalnie cena wynosi 250,- złotych.

Chciałbym was jednak uspokoić, że prawdopodobnie przedłużymy ofertę promocyjną na zabiegi mezoterapii igłowy skóry głowy na kolejny okres, ponieważ nasza promocja cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Zdaję sobie też sprawę, że cena jest jednym z kluczowych czynników wyboru gabinetu (szczególnie w przypadku zabiegów, które należy cyklicznie powtarzać).

Wróćmy jednak do tej ceny. Czy to wysoki koszt? Uważam, że nie. Z resztą możecie sprawdzić i porównać ceny proponowanych zabiegów mezoterapii igłowej skóry głowy w innych gabinetach trychologicznych w Poznaniu, czy w Wielkopolsce. Wachlarz cenowy przy tego typu zabiegu wynosi od 200 do 400 złotych. A u mnie 199 złotych, czyli w sumie wychodzi najtaniej.

Wiadomo, że cena jest istotna, ale chyba najistotniejsza rzecz, to jakiego produktu użyjemy podczas mezoterapii igłowej skóry głowy. Substancji aktywnych jest bardzo dużo na rynku, ale tak jak pisałem poprzednim razem, stosuję tylko ten produkt, który pomaga osobom mającym problemy z wypadaniem włosów, czyli DERMAHEAL HL. Pamiętajcie , aby zawsze pytać osobę wykonującą zabieg jakiego używa produktu, aby uniknąć sytuacji w której płacimy za zabieg wysoką cenę, a otrzymujemy niską jakość preparatu, który jest używany.

PROPONOWANE WPISY

Adrian Tomaszkiewicz - trychologia | mezoterapia i mikropigmentacja skóry głowy | Poznań
Grunwaldzka 74, Poznań / tel. +48 509 180 160


1436190702_Facebookinsta insta

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress